Вісткар #576

Доброго ранку! Вітаю вас у понеділок 28 грудня. Ви читаєте останній випуск розсилки Вісткар в 2020 році. Наступний випуск ви отримаєте, як завжди, у свою пошту, 11 січня 2021 року.

Цей передноворічний випуск я хочу присвятити трьом речам.

По-перше, привітати вас з Новим Роком і Різдвом. Сподіваюся в новому році ми всі будем менше згадувати медицину і лікарів. 2020-й став їхнім роком і вони зробили все, що могли і ми їм за це щиро вдячні. Хочеться вірити, що наступний буде нашим роком і ми зможемо дати собі ради самостійно, розраховуючи на на героїзм і відданість лікарів, а на свій здоровий глузд, наукове знання і взаємне піклування. А лікарів ми будемо надалі згадувати переглядаючи, наприклад, такі геніальні відео. Мені хотілося б побажати вам більше таких відео у новому році, бо від того що ми дивилися у році, що минає, могло скластися враження, що людство поступово тупіє і впадає у дитинство. Думаю, навіть без досконалої англійської ви отримаєте неабияке задоволення:

Сподіваюся, ви звернули увагу на діалог, в якому мати питає про стать своєї дитини, а лікар відповідає: “Зараз, я думаю, ще зарано призначати ось цьому ролі, чи не так?” Це знято у 1983 році, а не у 2020.

По-друге, я хочу побажати вам Веселих свят! На нас всіх очікують кілька додаткових вихідних, отже не змарнуйте їх, не згадуйте певний час про роботу і піднімайте чарки за здоров’я і успіхи ваших рідних, близьких і друзів. І не забувайте про музику. Як без неї?

І нарешті, по-третє, я хочу побажати вам ніколи не забувати, що в житті завжди є “світла сторона”. Думайте про себе, піклуйтеся про себе, цінуйте те, що у вас вже є і життя вам віддячить. Як воно віддячило герою цього легендарного фільму.

P.S. А bitcoin, між тим, коштує вже більше 27 тис доларів США.

P.P. S. Друзі, вивчайте іноземні мови!

Це все від мене на сьогодні.

Щиро ваш,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ